HAKKINDA

Gazetecilik sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip Doğan Kabak ve Aslan Batur tarafından yayın hayatına 2023 yılında başlayan NEBUNE, teknoloji ve mobilite başta olmak üzere dijital dünyanın nabzını tutan içerikleri okuyucu ve takipçileriyle buluşturuyor. 

Doğan Kabak (Kurucu Ortak)

21 yılı aşkın biz süredir otomobil gazetecisi olan Doğan Kabak; EVO, Autocar gibi dergilerin Yazı İşleri Müdürlüğünü yaptı, TopGear dergisinin ise Türkiye’deki yayıncılığını üstlendi. Youtube’da ise teste aldığı otomobilleri ya da dünyanın birçok yerinde incelediği modelleri eğlenceli bir dille izleyicisiyle paylaşıyor. Türkiye’nin en büyük otomotiv YouTuber’ı olan Doğan, global çapta da önemli bir bilinirliğe sahip.  

Aslan Batur (Kurucu ortak – Genel Yayın Yönetmeni)

Gazetecilikte 19’uncu yılını geride bırakan Aslan, 2004-2013 yılları arasında Hürriyet Gazetesi’nde Otomotiv ve Teknoloji editörlüğü görevini yürüttü. Daha sonra otomotiv, teknoloji ve perakende sektörlerinin önde gelen markalarına iletişim danışmanlığı yaptı. “Otomobillerle Aşk Yaşayan Adam” olarak bilinen Aslan, otomobilin yanı sıra motosiklet ve tek motorlu uçak da kullanabiliyor. 

Arda Korkmaz (Editör)

Otomobillere büyük ilgi duyan Arda, Türkiye’nin önemli otomobil ve teknoloji yayınlarında editör olarak görev aldı. Halihazırda lise öğrencisi olan Arda, hayallerini gerçekleştirmek için çıktığı bu yolda yoluna NEBUNE ile devam ediyor.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve işbirlikleri için NEBUNE ile İletişim’e geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu